Půjčovna dodávek

Půjčujeme dodávky v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Svitavy, ale můžeme přistavit dodávku na kterékoliv místo v ČR dle přání zákazníka.  Naše půjčovna je nejblíže městům Svitavy, Polička, Letovice, Česká Třebová, Moravská Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Jevíčko, Blansko, Skuteč, Hlinsko,  Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové a Brno.

Nabízíme k pronájmu dodávky typu Renault Master II , Fiat Ducato II  a Iveco daily IV. Na všechny nabízené dodávky stačí ŘP sk. B.

Více informací

Půjčovna osobních automobilů

Půjčujeme osobní automobily v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Svitavy , ale vozidlo můžeme přistavit na kterékoliv místo v ČR dle přání zákazníka.  Naše půjčovna je nejblíže městům Svitavy, Polička, Letovice, Česká Třebová, Moravská Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Jevíčko, Blansko, Skuteč, Hlinsko,  Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové a Brno.

Nabízíme k pronájmu osobní vozidla jak pro pracovní účely, tak pro cestu na dovolenou. Krátkodobý pronájem vozidla je často využíván také při havárii nebo běžném servisu Vašeho vozidla.

Více informací

Půjčovna přívěsů

Půjčujeme přívěsy v Pardubickém kraji,  sídlíme v okrese Svitavy , ale přívěs můžeme přistavit na kterékoliv místo v ČR dle přání zákazníka.  Naše půjčovna je nejblíže městům Svitavy, Polička, Letovice, Česká Třebová, Moravská Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Jevíčko, Blansko, Skuteč, Hlinsko,  Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové a Brno.

Naše půjčovna přívěsů je vybavena jak bržděnými, tak nebržděnými přívěsy s různou velikostí. Půjčujeme také autopřepravník neboli plato. Pronajmout si můžete přívěs s plachtou nebo bez, přesně podle toho, k jakým účelům jej potřebujete.

Více informací

Půjčovna mechanizace a nářadí

Půjčujeme převážně stavební stroje nebo zahradní vybavení v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Svitavy , ale pracovní stroj můžeme přistavit na kterékoliv místo v ČR dle přání zákazníka. Naše půjčovna je nejblíže městům Svitavy, Polička, Letovice, Česká Třebová, Moravská Třebová, Lanškroun, Litomyšl, Jevíčko, Blansko, Skuteč, Hlinsko,  Vysoké Mýto, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové a Brno.

Půjčujeme pracovní plošinu, samonakládací minidumper, zahradní traktory, sekačky, vertikutátory a mnoho dalšího.

Více informací

napujceni.cz

Kontaktujte nás

Hradec Nad Svitavou 172

 napujceni.cz@seznam.cz

+420 737 150 726

Najdete nás