Volat předem

Bez ohledu na domluvený čas vyzvednutí nebo vrácení vozidla VOLEJTE VŽDY 30 minut před dojezdem.

Provozovna je obsluhována individuálně podle potřeby a podle objednaných termínů, takže pokud nezavoláte předem, nemusíte obsluhu v provozovně zastihnout.

Podmínky pronájmu a způsob předání vozidel

Před příjezdem do provozovny je třeba zavolat ideálně půl hodiny předem.

Vaše osobní vozidlo je možné v případě zájmu zaparkovat u nas v provozovně.

K pronájmu vozidla je nutné sepsat smlouvu o pronájmu.

Smlouvu sepíšeme ve dvou vyhotoveních, jedna smlouva je pro Vás a druhá pro půjčovnu. K sepsání smlouvy je nutné předložit 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, příp. pas). Vyfocené doklady v telefonu neakceptujeme.

V případě pronájmu vozíku je po předložení dokladů, sepsání smlouvy a zaplacení vratné kauce a nájmu předem předán vozík a jeho příslušenství. Pronájem začíná podpisem smlouvy a končí v okamžiku vrácení vozidla. Pronájem se počítá vždy na celých 24 hodin, nebo 48 hodin atd. Vrácení vozidla je po domluvě možné pochopitelně ale i dříve.

V případě pronájmu dodávky nebo osobního vozidla zajedeme společně na nejbližší (1km vzdálenou) čerpací stanici. Zde natankujeme vozidlo po "cvaknutí pistole" na náklady půjčovny. Poté sepíšeme na čerpací stanici po předložení dokladů a zaplacení vratné kauce a nájmu předem smlouvu a dojde k předání vozidla.  Pronájem se počítá vždy na celých 24 hodin, nebo 48 hodin atd. Vrácení vozidla je po domluvě možné pochopitelně ale i dříve.

Vrácení dodávky proběhne opět na provozovně, odkud se společně odebereme opět na  nejbližší (1km vzdálenou) čerpací stanici.  Zde natankujeme vozidlo po "cvaknutí pistole" na náklady nájemce.

Poté dojde k předání vozidla, vyplnění zbývajících údajů ve smlouvě a finální vyrovnání za najeté km, dobu nájmu, vrácení kauce, vypsání daňového dokladu atd. 

napujceni.cz

Kontaktujte nás

Hradec Nad Svitavou 172

 napujceni.cz@seznam.cz

+420 737 150 726

Najdete nás