Půjčovna dodávek

Půjčujeme dodávky po celé ČR, převážně v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Chrudim , ale přistavíme dodávku na místo podle přání zákazníka. Naše půjčovna je nejblíže městům Skuteč, Hlinsko, Polička a Chrudim.

Nabízíme k pronájmu dodávky typu Renault Master II , Opel Movano II a III a Iveco daily. V nabídce na půjčení jsou jak skříňové, tak si můžete pronajmout i plachtovou dodávku na sedm palet.

Více informací

Půjčovna osobních automobilů

Půjčujeme osobní automomobily po celé ČR, převážně v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Chrudim , ale přistavíme vozidlo k pronájmu kamkoliv na přání zákazníka. Naše půjčovna je nejblíže městům Skuteč, Hlinsko, Polička a Chrudim.

Nabízíme k pronájmu osobní vozidla jak pro pracovní účely, tak pro cestu na dovolenou. Krátkodobý pronájem vozidla je často využíván také při havárii nebo běžném servisu Vašeho vozidla.

Více informací

Půjčovna přívěsů

Půjčujeme přívěsy po celé ČR, převážně v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Chrudim , ale přistavíme vozidlo k pronájmu kamkoliv na přání zákazníka. Naše půjčovna je nejblíže městům Skuteč, Hlinsko, Polička a Chrudim.

Naše půjčovna přívěsů je vybavena jak bržděnými, tak nebržděnými přívesy s různou velikostí. Půjčujeme také autopřepravník neboli plato. Pronajmout si můžete přívěs s plachtou nebo bez, přesně podle toho, k jakým účelům jej potřebujete.

Více informací

Půjčovna stavební plošiny

Půjčujeme stavební stroje nebo zahradní vybavení po celé ČR, převážně v Pardubickém kraji, sídlíme v okrese Chrudim , ale přistavíme vozidlo k pronájmu kamkoliv na přání zákazníka. Naše půjčovna je nejblíže městům Skuteč, Hlinsko, Polička a Chrudim.

Půjčujeme pracovní plošinu s výškou zdvihu 6m - pracovní výškou 8m

Více informací

napujceni.cz

Kontaktujte nás

Miřetín 24, Proseč, 53944

info@abzhouse.cz

+420 777 884 118

Najdete nás